Cumartesi , 25 Ekim 2014
Anasayfa 10 Sesli Sohbet 10 Facebook Görüntülü Konuşma Sorunu

Facebook Görüntülü Konuşma Sorunu

Facebook da arkadaşlarınızla Görüntülü konuşmada sorun yaşıyorsanız aşağıdaki ayarları yapabilirsiniz.
Kameranızın doğru kurulduğundan emin olun. Aygıt yöneticisinden kameranın sürücüsünün kuru olu olduğuna ve üzerinde herhangi bir hata işareti olup olmadığına bakın. Mikrofonu deneyin. Mikrofon sesini windows ses kaydedici ya da başka bir yazılımla deneyin.

Microsoft Live Messenger kullanıyorasnız Messenger içinden ayarları kontrol edin. Live Messenger menülerinden Araçlara tıklayın ve ardından ses ve Görüntü Ayarlama seçeneğini açın. gelen ekranda Sına butonuna basarak ses kontrolü yapın. Mikrofon başlığı altındaki grafikten mikrofonu test edin. İleri butonuna basarak kamera ayarlama kısmına gelin. Burada görüntünüzü göremiyorsanız Web kamerası seçin yazan yerin hemen altındaki kutudan kameranızı seçin. Görüntünüz geldiyse son butonuna basarak ayarlamayı bitirin. Web kamerası seçeneklerinden hiçbiri görüntü vermiyorsa web kamerası sürücülerini kontrol edin.

arrow tıkla izle

Hakkında Dj_KoPuK

Bizim Oldugumuz Ortamda Sizin Adınız Dahi Gecemez ...

Bir yorum

  1. face de goruntlu konusma yapamyrum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>